O mě

CAD
Specialista

Školení CAD produktů, vytváření a vizualizace 3D modelů, zpracování technických výkresů na zakázku, školení office produktů.

Rovnice vzdělání = školení + praxe

Jsem CAD profesionál každým coulem. Soustřeďuji se na produkty Autodesk (AutoCAD, oborový AutoCAD, Inventor, Fusion 360, 3ds Max) a SketchUp, ale nabízím i služby any CAD (DraftSight, CorelCAD, BrycsCAD, SolidEdge, ZW CAD, GStar CAD, progeCAD a další. Produkty Autodesk úzce spolupracují s aplikacemi MS Office, mohu tedy také nabídnout různé stupně pokročilosti MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Visio nebo OneNote.

Publikační činnost: AutoCAD názorný průvodce 2019 – 2020. Vlastní publikace: SketchUp, MS Excel, MS Visio, MS OneNote, Vizualizace v Unreal Engine

let na scéně

profesních certifikací

spolupracujících firem

proškolených

Vystudoval jsem VUT, fakultu strojní, se specializací Stroje a zařízení pro strojírenskou výrobu, se zaměřením Počítačové navrhování strojních soustav. Již na škole jsem začal spolupracovat s firmou Autodesk a s Premier Autodesk Traning Centrem. V současnosti poskytuji školení, workshopy a konzultace jako Autodesk Certified Instructor přímou formou (individuální či firemní přístup) nebo ve školicích střediscích.

Specializuji se na školení produktů Autodesk Fusion 360, Autodesk Inventor, AutoCAD, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical a SketchUp. Nejsou mě cizí ani další CAD systémy: DraftSight, Solid Edge 2D Drafting, Corel CAD, DobleCAD XT, BricsCAD, ZWCAD, Gstar CAD, progeCAD, TurboCAD, a další. Produkty Autodesk úzce spolupracují s aplikacemi MS Office, mohu tedy také nabídnout různé stupně pokročilosti MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Visio nebo OneNote.

Excavator

Služby

Nabízené produkty & služby

Školení aplikací

Žádný učený z nebe nespadl. Ani já. Sám každý rok absolvuji několik kurzů a získané poznatky následně kombinuji z praxí. Takže pokud začínáte nebo se chcete někam dál posunout, školení je efektivní nástroj k cíli.

Hledání řešení & Mentoring

Pokud se  zadrháváte na cestě k cíli svého projektu, hledáte po všech čertech možná řešení, nechte se na vést a najděme společně optimální cestu. Najdeme efektivní a konstruktivní řešení. Poradíme s HW i SW potřebami.

Prémiový zákaznický servis

Pokud potřebujete pravidelnou nebo intenzivní pomoc, je možné si předplatit časový úsek pro spolupráci a zdárné dokončení projektu. Délka časového úseku je na domluvě zúčastněných stran.

Spolupráce na projektech

Velmi rád předávám svoje zkušenosti dál. Ty však plynou z reálných požadavků profesního života. Proto se zapojuji jako externista spolupracující na projektech v AutoCADu, Inventoru, Fusion 360 a dalších.

Kontrola a zavedení standardů

Pokud si nevíte se zavedením CAD standardů nebo chcete v office aplikacích udržet firemní identitu, nechte se na vést na optimální cestu a vybudujte si vlastní efektivní standardy produktivních pracovních postupů.

Vizualizace produktů

Při prezentaci produktů se stále používají upravené fotografie. Vdechněme jim život, prezentujme je ve 3D prostoru, nebojme se je rozhýbat a prohlédnout si je ze všech stran.

Školení a worshopy

Moje doporučené kurzy

Autodesk Inventor

Autodesk Inventor

Essentials – Advanced

Fusion 360

Autodesk Fusion 360

Essentials – Advanced

AutoCAD

AutoCAD

Classic, Mechanical, Electrical

3ds Max

3ds Max

Fundamentals

MS Excel

MS Excel

Základy – Pokročilí

MS Word

MS Word

Základy – Pokročilí

MS Visio

MS Visio

Základy – Pokročilí

MS PowerPoint

MS PowerPoint

Základy – Pokročilí

Get Started

Nikdy není příliš pozdě ani příliš brzy…

Školení, konzultace, poradenství, mentoring – to vše jsou aspekty, které každého uživatele posunou vpřed. Učit se či hledat řešení typu „One man show“ může vést sice k cíli, ale je zdlouhavé a příliš nákladné. Buďme EFEKTIVNÍ! VZDĚLÁNÍ MŮŽE BÝT I ZÁBAVA!